• EN

  • icon

    UA

  • EN

  • icon

    UA

Група інклзюзивних тренувань від United y Sport у Києві відкрилась: фото з перших занять

Група інклзюзивних тренувань від United y Sport у Києві відкрилась: фото з перших занять

На початку грудня 2023 року відбулося відкриття спортивних груп для дітей з ментальною інвалідністю у Києві від громадської організації "Обʼєднані спортом". Все задля однієї мети – надати дітям з ментальною інвалідністю доступ до інклюзивних тренувань, розкрити їхній потенціал та створити безбар'єрні спортивні сервіси та толерантне ставлення до людей з інвалідністю.

Тож відтепер діти знову мають змогу займатися фізичною активністю офлайн. Регулярні спортивні заняття проходять у Києві від Громадської організації “Обʼєднанні спортом” разом із партнером – Спеціалізованою школою №216 Оболонського району м.Києва у межах комплексної програми підтримки дітей з інвалідністю та особливими освітніми потребами за допомогою спорту.

Завдяки спорту діти з особливостями фізичного та ментального розвитку не тільки розвиваються фізично, але й знаходять друзів та підтримку. Задля цього і працює наша програма. 

Перше тренування вже відбулося, учасники отримали не лише фізичне навантаження, але й порцію позитивних емоцій, знайшли нових друзів та познайомились з кваліфікованим тренером. Адже фізична активність позитивно впливає на психоемоційний стан дітей, це доводять й фотознімки з перших занять. 

Навіть попри те, що повітряна тривога спричинила перерву, тренування успішно відновили в укритті, де юні спортсмени продовжили плідно працювати, не зважаючи на тимчасові незручності. На нашій сторінці у Facebook ви можете переглянути відео про те, як проходять заняття. 

Як записатись на тренування

Тренування відбуваються щонеділі на базі загальноосвітньої школи.  Їх проводить заслужений вчитель фізичного виховання, директор загальноосвітньої школи  спеціалізованої школи №216 Оболонського району Києва – Дмитро Лазебний.

Загалом United y Sport відкрив набір у дві групи:

  • молодша – діти до 10 років;
  • старша група – діти від 10 років.

Наразі доступні ще декілька безкоштовних місць. Щоб записатись, заповніть цю таблицю або пишіть нам на пошту usports.ngo@gmail.com.