• EN

 • icon

  UA

 • EN

 • icon

  UA

Переможці конкурсу уже отримали спортивні набори: щасливі фото та враження учасників

Переможці конкурсу уже отримали спортивні набори: щасливі фото та враження учасників

Минулого тижня усі переможці розіграшу, який проводили на четвертій конференції "Інновації тіловиховання 4.0", уже отримали свої спортивні набори. Ця подія стала важливим етапом у розвитку фізичної культури та активного способу життя серед української молоді.

Впевнені, що призи від організаторів – Kateryna Biloruska Foundation та United By Sport – слугуватимуть мотивацією як для учнів, так і для вчителів.

Спортивний набір для 100 дітей

Кожен набір містив широкий асортимент спортивного інвентарю, який можна використовувати як для уроків фізкультури, так і для проведення активного дозвілля поза заняттями у школі, на спортивних гуртках. Зокрема, серед спортивних реквізитів були:

 • футбольні;
 • баскетбольні;
 • волейбольні м’ячі; 
 • гандбольний та м'яч для регбі;
 • конуси;
 • маніжки для тренувань; 
 • набір для бадмінтону;
 • координаційні сходи;
 • фризбі.

 Кожний набір спортивного інвентарю може стати ключовим інструментом для забезпечення рухової активності та дозвілля від 50 до 100 дітей. Водночас сприятиме розвитку фізичної культури у школах та громадах.

Спортивний набір

Спортивний набір

Якими були умови конкурсу

Протягом конференції учасники мали можливість взяти участь у конкурсі, де і розіграли 4 спортивні набори. Для участі потрібно було знайти та сфотографувати презентовані на екрані малюнки спортивних елементів. А згодом опублікувати їх у соцмережах.

Фотозвіт переможців та враження учасників 

Переможці конкурсу вже отримали набори та надіслали нам свої фото. Переможниці Людмила Круглик та Наталя Демчук наголосили на цікавій та змістовній інформації, яку отримала під час події.

Переможці конкурсу

Переможці конкурсу

“Щира подяка всім, хто розвиває та виводить на новий рівень уроки фізичної культури у школах”, – зазначила Людмила.

Любов Опальковська та Ганна Сердюк також отримали інвентар та висловили подяку за цікаву конференцію.

“Я залишилася під враженнями! Все настільки було цікаво та корисно. Найцінніше, що є у людини – це здоров’я. Єдине, що залишається – берегти й підтримувати своє тіло у формі. А заняття фізичною активністю і спортом – це приємний і доступний спосіб турботи про себе”, – додала Ганна.

Переможці конкурсу

Переможці конкурсу

“Такі конференції допомагають рости”: учасники поділились враженнями

 1. “Для себе взяла багато важливої та цінної інформації. Я завжди стараюсь зробити урок не схожим на попередній завдяки новим трендам, цікавинкам, рухливим іграм та сучасним модулям НУШ, але зі старим інвентарем це робити трохи складно. Не втрачаючи оптимізму та спонукаючи до популяризації здорового способу життя та любові учнів до уроків фізичної культури буду залучати всі отримані знання та поради від спікерів у своїй школі”, – зазначила Євченко Ірина.

 2. Тамара Нагорна: “Такі конференції допомагають рости, виходити зі своєї бульбашки, знайомитися з іншими поглядами та іншими темами. Бажаю організаторам сил і натхнення у зближенні України та світу”.

 3. “Хочу висловити величезну подяку організаторам та спікерам за змістовну, потужну та мотиваційну конференцію "Інновації тіловиховання 4.0". У наших сьогоднішніх реаліях фізичне виховання має докорінно змінюватися. Для себе взяла багато важливої інформації. Дуже вдячна всім за спілкування та обмін інформацією”, – додала вчителька фізичної культури Леся.

Завдяки вашому фідбеку ми розуміємо, що рухаємося у правильному напрямку – прагнемо зробити фізичну активність та спорт доступними для кожного українця!

Переможці конкурсу

Переможці конкурсу

Переможці конкурсу

Переможці конкурсу