• EN

  • icon

    UA

  • EN

  • icon

    UA

Продовжуємо проєкт із захисту прав дітей у межах Active Citizens Fund Cyprus EEA в Норвегії

Продовжуємо проєкт із захисту прав дітей у межах Active Citizens Fund Cyprus EEA в Норвегії

У продовження участі у проєкті Active Citizens Fund Cyprus, громадська організація United by Sport передає досвід проєкту із захисту прав дітей B-Right партнерам з Норвегії. Тепер баскетбольна навчальна програма із захисту прав дітей буде імплементована і у цій країні. “Обʼєднані спортом” також переймають досвід у сфері спорту з Норвегії!

Так, у січні ми відвідали партнерів Спортивної ради Тромсе (Tromsø Idrettsråd) та познайомились з норвезькою організацією спортивних послуг та системою впровадження активностей у побутове життя норвежців. Це місто, в якому значна частина населення – переселенці, вкладає великий акцент на спорт як інструмент інтеграції у громаду.

Головним пріоритетом Active Citizens Fund Cyprus – підтримка суспільства та захист прав дітей: 

  • навчання вчителів, наставників та батьків; 
  • впровадження профілактичних заходів проти булінгу та стигматизації; 
  • також використання прав дитини в спорті. 

Все це обʼєднує діяльність нашої організації та партнерів, та покладено у проєкт B-Right – ключової частини роботи, яку ми прагнемо впровадити в Україні.

Завдяки нашим партнерам – Спортивній раді Тромсе – протягом трьох днів провели зустрічі з омбудсменом із захисту прав дітей у регіонах Норвегії, а також Sport Council of Norway, з представником мережі спортивних клубів, який працює з людьми з інвалідністю та залучає їх до спорту. 

Також зустрілися з Tromsø Idrettsråd, з представниками Omnimodellen — організації, що займається захистом прав дітей у спорті. І подивились спортивні комплекси міста. Цікавий факт, що на 90% у мережі спортивних послуг працюють волонтери. 

Цей насичений обмін – значний крок у подальшому розвитку та впровадженні захисту прав дитини, особливо за допомогою спорту як інструменту. Ми раді інтегрувати отримані цінні враження з Норвегії у наші проєкти та сприяти створенню культури спорту.

Зазначимо також, що United by Sport став провайдером проєкту B-Right в Україні, що дозволить нам розширити наш вплив і надавати якісні послуги в цій сфері.