• EN

  • icon

    UA

  • EN

  • icon

    UA

Шовковський, Різатдінова, Федерація гандболу розігрують спортивні лоти до Щедрого вівторка: як взяти участь

Шовковський, Різатдінова, Федерація гандболу розігрують спортивні лоти до Щедрого вівторка: як взяти участь

Щедрий вівторок – міжнародний благодійний рух, який об'єднує мільйони людей навколо ідеї добрих справ та популяризує культуру благодійності. Цьогоріч команда United by Sport вирішила довести, що добрі справи можна робити не лише кілька днів у році, й запровадили акцію “Щедрий грудень”. Ми запросили долучитись до цього відомих спортсменів та тренерів, зокрема Олександра Шовковського, Анну Різатдінову, Федерацію гандболу України, Мирослава Гесика і не тільки.

Ми впевнені, що сила спорту є неймовірною, що саме він – той соціальний клей, який обʼєднує та підтримує суспільство. Тому вирішили обʼєднати наші зусилля у цій ініціативі.

Так, ми будемо дарувати спортивні лоти від зіркових партнерів та спортсменів й тим самим об'єднаємося навколо спорту.

Футболка від Шовковського, Суперліга з гандболу, руханки та багато іншого: наші лоти

Перший лот від Федерації гандболу України – брендована футболка, гандбольний м’яч та відвідування Суперліги з гандболу.

Лот від Федерації гандболу України

Лот від Федерації гандболу України

Другий лот нашого Щедрого Вівторка від вчителя та блогера Мирослава Гесика, який проведе активні руханки онлайн та подарує набір вправ для використання в майбутньому. 

Руханки від Мирослава Гесика

Руханки від Мирослава Гесика

Третій лот від виконувача обовʼязків головного тренера "Динамо", колишнього футболіста, воротаря – Олександра Шовковського. Є можливість виграти брендовану футболку та мʼяч з автографом.

Футболка та м'яч від Олександра Шовковського

Футболка та м'яч від Олександра Шовковського

Четвертий лот – від Анни Різатдінової – української художньої гімнастки, бронзової призерки Олімпійських ігор. Вона пропонує книгу From Crimea to Olympic Bronze англійською мовою з власним автографом.

Книга від Анни Різадтінової

Книга від Анни Різадтінової

П’ятий лот від Ксенії Літвінової – засновниці курсу з особистої безпеки в міських умовах «СТРУМ» та фітнес-експертки телеканалів: «СТБ», «1+1», «ICTV». Вона пропонує запис руханки для дітей та зарядки на увагу.

Лот від Ксенії Літвінової 

Лот від Ксенії Літвінової 

Протягом тижня (з 28 листопада по 05 грудня) на нашій сторінці будемо публікувати ці та інші лоти, а ви можете відразу долучатися до того, який вам до вподоби. 

Як взяти участь:

🪄 Підпишіться на сторінку United By Sport в Instagram та Facebook. 

🪄 Підпишіться на партнера чий лот бажаєте виграти.

🪄 Зробіть добру справу, це може бути, будь-що — від донату на ЗСУ до переведення бабусі через дорогу. Та опублікуйте її у ваших соцмережах з хештегом #UBS_GivingDecember.

Також додайте в публікацію номер лота, який ви хочете виграти.

Запрошуємо усіх охочих не пропустити таку можливість і взяти участь. Разом ми об'єднаємо зусилля у поширенні здорового способу життя та сили спорту!